Historia

Terma została założona w 1991 roku jako firma Terma E. Brylowski. Od samego początku działalność firmy ukierunkowana była na produkcję instalacji grzewczych, w szczególności grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, wykonywanych w technologii rurkowej. Konsekwentne realizowanie przyjętej strategii rozwoju przyczyniło się do zbudowania silnej pozycji firmy na rynku.

W roku 1995 r. nastąpił znaczący zwrot w historii przedsiębiorstwa. Wyodrębniona została Terma - Trade Sp. z o.o., która przejęła sferę działalności handlowej od istniejącej już „Terma - E. Brylowski". Ponadto, nowo założona firma podjęła dystrybucję grzejników konwektorowych Slant/Fin. W ciągu wielu lat intensywnej obecności, zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych, firma znacznie poszerzyła swoją dotychczasową działalność, wzbogacając ofertę produktową m.in. o grzałki i akcesoria do grzejników. Przez lata pracy zaowocowało to rosnącą liczbą zadowolonych Klientów oraz wzrostem sprzedaży.

W 2003 roku przedsiębiorstwa Terma E. Brylowski i Terma Trade Sp. z o.o., w wyniku połączenia, utworzyły jeden podmiot Terma Technologie Sp. z o.o. Decyzja zespolenia tych organizacji była konsekwencją przyjętej strategii rozwoju oraz trwałego kształtowania pożądanego wizerunku firmy w otoczeniu. W kolejnych latach działalności Spółka skoncentrowała się na promowaniu innowacyjności i nowoczesnego podejścia do biznesu. Był to także czas wzmożonych prac badawczo-rozwojowych nad nowymi produktami grzewczymi. W latach 2004 - 2006 powstała linia nowoczesnych grzałek elektrycznych. Chcąc wzbogacić nasze przedsiębiorstwo o kolejne elementy doskonalenia jakości zdecydowaliśmy się na wprowadzenie systemu zarządzania, jakim jest ISO 9001:2000. W roku 2006 Det Norske Veritas nagrodziła nasze wysiłki i wystawiła nam certyfikat jakości za design, produkcję oraz sprzedaż grzejników rurkowych, grzałek elektrycznych, urządzeń pneumatyczno-udarowych.

 Przez szereg lat za swoją działalność otrzymaliśmy liczne i prestiżowe nagrody, takie jak: Złoty Instalator, Grzejnik Roku, Jakość Roku, Wzór Roku - przyznany przez Ministra Gospodarki, Gepardy Biznesu, Produkt Roku, Gazele Biznesu i inne. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy stale poszerzać naszą ofertę o kolejne, wysokiej jakości produkty dostosowane specjalnie do potrzeb Klientów.

 

W 2012r. firma przeszła rebranding i funkcjonuje pod nazwą Terma Sp. z o.o.

Aktualności
Design
Ekologia
Historia
Jakość
Klienci
Nagrody
Pracownicy
Wizja