Zobacz inne nasze oferty

Operator CNC (staż)
Nr referencyjny: Staż CNC

„Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest”

Jeżeli zależy Ci na podniesieniu Twoich kompetencji po to, aby służyć innym i zmieniać otaczający świat na lepszy, być może jesteś Tym, którego szukamy!

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Od 25 lat staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom Konsumentów i Partnerów Handlowych w Polsce i za granicą. Spełnianie oczekiwań to dla nas za mało – chcemy je wyprzedzać!

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie. Sami poszukując wciąż Autorytetów, chcemy jednocześnie służyć innym, dając szansę kontaktu z pasjonatami i możliwość rozwoju. Dlatego poszukujemy Kandydatów zainteresowanych doskonaleniem umiejętności obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie:

OPERATOR CNC (STAŻ)

Miejsce stażu: 80-298 Czaple, k. Gdańska

Wymagania:

Idealny Kandydat to człowiek, który posiada:

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi typu miarka, suwmiarka, średnicówka, mikrometr, czujnik zegarowy, głębokościomierz mikrometryczny, głębokościomierz suwmiarkowy

- umiejętność obsługi komputera na poziomie umożliwiającym programowanie

- doświadczenie w obsłudze / znajomość zasad działania tokarek lub frezarek konwencjonalnych

- wykształcenie techniczne średnie lub wyższe związane z obróbką skrawaniem metali (może być w trakcie nauki)

- dociekliwość i kreatywne podejście w poszukiwaniu nowych rozwiązań

- umiejętność dostosowywania się do zmian

- nastawienie na pracę zespołową i poczucie odpowiedzialności za pracę innych

- zaangażowanie, dbałość o wysoką jakość i profesjonalizm

- zapał w rejestrowaniu codzienności i korzystaniu z dostępnej wiedzy

Wiemy, że nikt nie jest idealny. Patrzymy przede wszystkim na Twój potencjał, to jakim jesteś Człowiekiem, i kim chciałbyś się stać.

Zakres obowiązków:

Będziesz miał możliwość zdobycia doświadczenia m.in. poprzez:

- wykonywanie prac pomocowych w Zespole Mechanicznym od wtorku do piątku

- naukę obsługi obrabiarek CNC firmy MAZAK pod okiem doświadczonego Pracownika w soboty

Oferujemy

Podejmując współpracę z nami, możesz oczekiwać:

- umowy o staż uwzględniającej stosowne wynagrodzenie

- trzymiesięcznego szkolenia z zakresu obsługi obrabiarek CNC w soboty zakończonego egzaminem i wydaniem certyfikatu z możliwością zatrudnienia na stanowisku Operatora CNC w przypadku pozytywnego wyniku egzaminu

- doświadczenia pracy w zaawansowanej technologicznie Organizacji ukierunkowanej na dobro drugiego Człowieka, wartości i etykę oraz odpowiedzialność społeczną

- innowacyjnego modelu przedsiębiorstwa funkcjonującego w oparciu o sprzyjającą rozwojowi osobistemu płaską strukturę organizacyjną (brak dyrektorów, kierowników i przełożonych)

- kontaktu z ludźmi służącymi sobie pomocą w ramach kwalifikacji zawodowych oraz własnych zainteresowań

Szkolenie z zakresu obsługi obrabiarek CNC trwa 3 miesiące. Stażysta będzie zwolniony z opłaty za udział w szkoleniu pod warunkiem przepracowania na rzecz Szkolącego 18 pełnych miesięcy od jego zakończenia.