Zobacz inne nasze oferty

Galwanizer
Nr referencyjny:

     „Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest”

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 25 letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić na przeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać .Dlatego otwieramy oddział w Poznaniu.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania

Miejsce pracy: Poznań, ul. Gorzowska 15

Wymagania:

     Mechaniczne przygotowanie powierzchni pod procesy galwaniczne

·         Obsługa prostowników galwanicznych

·         Wytwarzanie pokryć galwanicznych

·         Dbałość o wysoką jakość  pokrycia galwanicznego

·         Dbałość o sprawne funkcjonowanie   podstawowych parametrów procesu

·         Dbałość o sprawne funkcjonowanie infrastruktury techniczneej

Zakres obowiązków:

      Doświadczenia w zakresie galwanizowania powłok dekoracyjnych

·         Bardzo dobrej znajomości procesu i techniki galwanizacyjnej

·         Posiadania naturalnych predyspozycji  do poprawy jakości, wydajności oraz ergonomii procesu

·         Umiejętności przygotowywania powierzchni metalowych – szlifowanie, polerowanie

·         Mile widziane doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku

·         Dokładność, precyzja, sprawność manualna

·         Odpowiedzialność za powierzone procesy

·         Duża motywacja do pracy

·         Dyspozycyjność do podjęcia pracy „od zaraz”

Oferujemy

·                 Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·                 Pracę w energicznym i zaangażowanym zespole

·                 Motywujący system wynagrodzeń

·                 Prywatną opiekę medyczną

    Możliwość wyboru ubezpieczenie grupowego