Zobacz inne nasze oferty

Technolog Spawalnik
Nr referencyjny: TS/12/11/JA
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w obróbce cieplnej/cieplnochemicznej stali w obszarze metalurgii
  • Dobra znajomość zagadnień metaloznastwa i metalurgiii
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z procesem lutowania twardego metali
  • Praktyczna znajomość oprogramowania CAD/INVENTOR, EXCEL
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniu
  • Dociekliwość i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Umiejętność trafnego czytania rzeczywistości
Zakres obowiązków:
  • Nadzorowanie procesu lutowania grzejników
  • Kontrola i organizacja procesów związanych z przygotowaniem do lutowania ( odtłuszczanie komponentów grzejników, montaż, dozowanie pasty )
  • Tworzenie raportów wydajnościowych oraz kosztowych
  • Inicjowanie i przeprowadzaie prób nowych materiałów lutownicznych, nowych rozwiązań na produkcji
  • Tworzenie norm i procedur produkcyjnych
  • Ciągła opieka techniczna nad procesem lutowania i przygotowania do lutowania grzejników
  • Wdrażanie i nadzorowanie procesów optymalizacji na produkcji
  • Tworzenie list składowych produktów
  • Odpowiedzialność za poprawność procesu lutowania grzejników
  • Przygotowywanie wycen i kalkulacji
  • Poszukiwanie usług przemysłowych dla pieca lutownicznego
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w innowacyjnej firmie