Zobacz inne nasze oferty

GRAFIK
Nr referencyjny: 15/04/2014/Grafik

Miejsce pracy: Czaple (pow. kartuski)

Wymagania:

·         doświadczenie w projektowaniu na potrzeby multimediów  (interfejsów serwisów www i materiałów reklamowych wykorzystywanych w Internecie) popartego interesującymi, własnymi projektami w portfolio

·         doświadczenie w przygotowaniu projektów promocyjnych do druku

·         doświadczenie w tworzeniu katalogów

·         bardzo dobra znajomość programów z pakietu ADOBE, CorelDraw

·         kreatywność, oryginalność pomysłów, niebanalne rozwiązania graficzne

·         samodzielne, twórcze myślenia podczas tworzenia projektów

·         umiejętność łączenia atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością projektów internetowych

·         znajomość zagadnień związanych z projektowaniem graficznym: kompozycja, wyczucie koloru, typografia

·         znajomość najnowszych trendów w projektowaniu interfejsów na potrzeby serwisów - WWW oraz nowoczesnych narzędzi reklamy internetowej

·         zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej

·         dokładność i dobra organizacja pracy, w tym pod presją czasu

·         kreatywność, dbałość o szczegóły oraz twórcze podejście do pracy

·         zmysł estetyczny

·         umiejętność pracy zespołowej

·         duża ilość pozytywnej energii i optymizmu

Zakres obowiązków:

·         projektowanie kreacji na potrzeby komunikacji marketingowej firmy przy zachowaniu wysokiego poziomu artystycznego powierzonych projektów

·         sprawdzanie i przygotowanie materiałów do druku

·         udział w przygotowywaniu koncepcji kreatywnych

·         współpraca z innymi członkami grupy projektowej przy realizowanych zadaniach

Oferujemy
  • Możliwość kreowania innowacyjnych rozwiązań
  • Pracę w energicznym i pełnym pasji zespole
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość wyboru karty MultiSport