Zobacz inne nasze oferty

KONSTRUKTOR MECHANIK
Nr referencyjny: 14/04/2015/KONSTRUKTORMECH.
Wymagania:

·  Wykształcenie wyższe  techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Robotyka, Automatyka lub pokrewne)

·  Samodzielność, kreatywność, komunikatywność

·  Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

·  Znajomość oprogramowania AutoCAD, Inventor, MS Office, wpierającego tworzenie dokumentacji projektów

·  Umiejętność trafnego odczytywania rzeczywistości, oceny szans i zagrożeń wynikających z planowanych działań

·  Umiejętność wychwytywania słabych ogniw procesów i wyszukiwania dla nich rozwiązań

·  Umiejętność podejmowania działań korygujących

·  Umiejętność analitycznego myślenia

·  Zdolność planowania i organizacji własnej pracy

·  Doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu wdrożeń projektów

·  Doświadczenie w branży produkcyjnej

·  Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego

·  Dodatkowym atutem będzie znajomość urządzeń grzewczych lub medycznych

Zakres obowiązków:

·  Kreowanie innowacyjnych koncepcji w obszarze medycznych urządzeń rehabilitacyjnych lub w obszarze produktów grzewczych

·  Projektowanie, konstruowanie nowych rozwiązań produktowych

·  Organizacja i realizacja procesu tworzenia nowego produktu i wprowadzenia zmian w produkcie (komunikacja  między dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi)

·  Prowadzenie badań produktów oraz przygotowywanie z nich raportów

·  Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji technicznej

·  Analiza wstępna oraz tworzenie propozycji rozwiązań technologicznych dla zespołu zarządzania produktem i wyceny

·  Tworzenie animacji oraz symulacji proponowanego rozwiązania

·  Ścisła współpraca z zespołem  technologicznym

Oferujemy

·  Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·  Możliwość realizowania własnych pomysłów

·  Narzędzia umożliwiające realizację celów

·  Motywujący system wynagrodzeń

·  Prywatną opiekę medyczną

·  Możliwość wyboru ubezpieczenie grupowego

·  Możliwość uczestniczenia w kursach językowych, współfinansowanych przez pracodawcę