Zobacz inne nasze oferty

KUPIEC
Nr referencyjny: 16/03/2015/Kupiec
Wymagania:

·         Doświadczenie w dziale zakupów i/lub logistyki

  • Znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania technik zakupowych i metod optymalizacji zapasów
  • Szeroka znajomość rynku dostawców materiałów produkcyjnych (z grupy elektronika, stal, chemia itp.)
  • Znajomość technik MRP
  • Umiejętności  negocjacyjne i handlowe
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoka skuteczność działania
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz radzenia sobie w trudnych i awaryjnych sytuacjach, umożliwiającej generowanie i wdrażanie skutecznych i kreatywnych rozwiązań
  • Biegła znajomość jednego języka obcego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Preferowane wykształcenie techniczne
Zakres obowiązków:
  • Współtworzenie i udoskonalanie strategii zakupowej firmy
  • Poszukiwanie potencjalnych dostawców i ich walidacja
  • Negocjowanie i przygotowanie umów o współpracy
  • Opracowywanie rozwiązań logistycznych mających za zadanie usprawnienie procesu zakupów
  • Optymalizacja stanów magazynowych
  • Systematyczne analizy sprzedaży, rotacji towarów oraz surowców do produkcji
  • Aktualizacja parametrów zakupowych w systemie ERP
  • Przygotowywanie raportów zakupowych i magazynowych
  • Odtwarzanie zapasów materiałowych, zapewnianie płynności produkcji
  • Rozliczanie z dostawcami
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Swobodę w działaniu oraz możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Narzędzia umożliwiające realizację celów
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość uczestnictwa w kursach językowych na atrakcyjnych warunkach
  • Możliwość wyboru ubezpieczenie grupowego