Zobacz inne nasze oferty

Specjalista Organizacji Spedycji
Nr referencyjny: ORG/12/10/JR

Jeśli jesteś osobą kreatywną, chcesz się rozwijać, poszerzać swoje horyzonty i jesteś ekspertem w rozwiązywaniu zadań w sposób nieszablonowy czekamy właśnie na Ciebie.

Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i francuskiego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość branży TLS
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność trafnego czytania rzeczywistości
Zakres obowiązków:
  • Poszukiwanie i obsługa dostawców usług spedycyjnych
  • Przygotowywanie umów handlowych
  • Ocena dostawców
  • Pełna obsługa klientów Terma Sp. z o.o. do których organizowany jest transport, badanie satysfakcji klienta
  • Organizowanie transportu i dokumentacji przewozowych
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji wysyłkowej
Oferujemy
  • Pracę w innowacyjnej firmie o płaskiej strukturze (brak dyrektorów, kierowników, przełożonych i in
  • Poznanie innowacyjnego modelu funkcjonowania przedsiębiorstwa w realiach wolnorynkowych
  • Ukierunkowanie na wolność w: samostanowieniu o swoim rozwoju; zwiększaniu wartości generowanej przez własną pracę i jej gratyfikację; korzystaniu z wszelkich dostępnych zasobów firmy (merytorycznych, personalnych, technologicznych); swobodnym wyrażaniu opinii w każdej kwestii, mając realny wpływ na kształt firmy; nabywaniu mentalności przedsiębiorcy w duchu współodpowiedzialności za całą organizację
  • Kontakt z ludźmi służącymi sobie pomocą w ramach różnorodnych kwalifikacji zawodowych, pozazawodowych i własnych zainteresowań
  • Pracę w organizacji ukierunkowanej na dobro drugiego Człowieka, wartości i etykę oraz odpowiedzialność społeczną
  • Liczne narzędzia samorozwoju
  • Możliwość zdobywania doświadczenia na różnych stanowiskach w różnych obszarach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport, dołączenia do drużyny smoczych łodzi oraz korzystania z zaplecza rekreacyjnego