Zobacz inne nasze oferty

Tokarz
Nr referencyjny: 19/12/2014/Tokarz
Wymagania:
  • Doświadczenia w pracach tokarskich
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi typu: miara, suwmiarka, średnicówka, mikrometr, czytnik zegarowy, kątownik, głębokościomierz, suwmiarka
  • Umiejętności doboru narzędzi oraz parametrów do operacji tokarskich
  • Znajomości operacji tokarskich oraz obsługi tokarek konwencjonalnych
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dokładności i rzetelności
Zakres obowiązków:
  • Zapoznawanie się z dokumentacją wykonawczą przed wykonaniem detali
  • Wykonywanie detali wg. załączonej dokumentacji wykonawczej i procesu technologicznego
  • Dokonywanie pomiarów bieżących podczas produkcji i wprowadzanie korekt do procesu obróbki
  • Pobieranie i zdawanie narzędzi z wypożyczalni narzędzi
  • Dokonywanie bieżących przeglądów obrabiarki podległej stanowisku i uzupełnianie o niezbędne media w celu prawidłowego funkcjonowania
  • Dbanie o powierzone mienie i przestrzeganie zasad BHP i PPoż.
  • Wypełnianie dokumentacji warsztatowej
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w energicznym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Narzędzia umożliwiające realizację celów
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość wyboru ubezpieczenie grupowego