Zobacz inne nasze oferty

Menedżer Mobilny Rozwoju Sprzedaży na rynek niemiecki
Nr referencyjny:
- Region Północne Niemcy okolice Hamburga
- Region Północno- Wschodnie Niemcy okolice Berlina
- Region Południowe Niemcy
Wymagania:
  • Doświadczenia w branży grzewczej/sanitarnej/instalacyjnej
  • Szerokiej znajomość rynku sprzedaży na danym terenie (hurtownie instalacyjne, sklepy, firmy wykonawcze, inwestorzy )
  • Umiejętności negocjacyjnych i handlowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Zmysłu technicznego
  • Dobra znajomości pakietu Office – Excel, Word, Power Point
  • Doświadczenie w pracy z MSDynamics
Zakres obowiązków:
  • Dbanie o wysoki poziom wiedzy produktowej odbiorców
  • Rozwój - poszukiwanie potencjalnych nowych klientów
  • Samodzielna organizacja pracy na wyznaczonym terenie
  • Wzmacnianie relacji z dotychczasowymi Partnerami handlowymi
  • Negocjowanie i przygotowanie umów o współpracy
  • Systematyczne analizy sprzedaży, przepływu klientów
  • Raportowanie i praca w systemie ERP
  • Dbanie o odpowiedni spływ należność
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Swobodę w działaniu oraz możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Narzędzia umożliwiające realizację celów
  • Motywujący system wynagrodzeń